Kahjuks jäi minu õnn üürikeseks, kui lootsin, et meile veel sellest sügisest lasteaia kohta ei pakuta. Kõik varasemad aastad on vald leidnud koha ca 3+ aastastele, aga sel aastal juba nii vara.
See oli üks raskemaid otsuseid mida teha, sest Kullakalli on meile nii armsaks saanud. Aga siiski pidime vastu võtma koha lasteaias.
Loodan väga, et teile tulevad uued toredad lapsed ja et Nora saab veel augustini järelejäänud aja palju aega hoius käia ja nautida. Meie rühma hoidjad Helika ja Katarina on suurepärased hoidjad, paremaid ei oskaks tahtagi. Lihtsalt tundsin et tahaks väga-väga kiita, et te teete kõik nii südamega oma asja.
/Nora ema/
–
Soovin öelda hästi suure tänu nii armsa, koduse hoiu ja pisikese rühma eest.
Valve, Melissa ja Angela on olnud suurepärased hoidjatädid. Mul on nii kahju, et Kaspar peab juba edasi aeda vanemasse rühma liikuma ja ei saa sellises armsas koduses rühmas jätkata.
See esimene aasta on olnud väga armas ja suurepärane kohanemine. Väga vähe on olnud hommikuid mil Kaspar pole hoidu minna tahtnud. Tihti kodus vabal päevalgi küsib, millal lastehoidu lähme ja räägib hoiusõpradest ning Valvest ja Melissast ka kodus.
Valve käsitöö ja kunstiideed on olnud imelised. Kaspar on saanud hoiust kaasa väga head sotsiaalsed oskused ja selle aastaga on ta väga palju arenenud, mida kodus ma tõenäoliselt ise pakkuda poleks suutnud.
Suur-suur tänu ja kui kunagi peaksin veel hoiukohta lapsele vajama, siis Kullakalli on kindlasti minu esimene valik
/Kaspari ema/
–
Kullakalli on supertore hoid! Mul on hea meel, et Mari suisa kaks aastat sai Kullakalli toredat seltskonda ja õhkkonda nautida.
/Mari ema/
–
Meil on Kullakallis hästi tore aasta olnud, lausa kahju on lahkuda. Kogu Kullakalli pere on olnud nii armas ja toetav. Dorisel on kindlasti selle kogemusega hea julge tunne edasi liikuda. Oleme väga rõõmsad ja tänulikud!
/Dorise ema/
–
Meil on väga hea meel, et Samuel on saanud käia kodu lähedal armsas hoius, kus toredad hoidjad ja õpetajad ning mõnus hubane keskkond.
Jäävad väga armsad mälestused ning olen üsna kindel, et suur igatsuse tunne tuleb suvel, kui juba hommikune teekond Kullakallisse ei vii.
/Samueli ema/
–
Kullakalli lastehoidu jääme meenutama ainult heade sõnade ja soojade mälestustega. Tean, et Aron on seal igati hoitud ja toetatud. Olen väga tänulik, et Aroni lasteaiatee algas just Teie hoiust ja ainult
positiivsete kogemustega.
/Aroni ema/
–
Pean kiitma, et väga-väga tore hoid on Teil! Väga vahvad ja hoolivad õpetajad ning olen tõesti rahul, et Aurora sai just Kullakalli hoius olla.
Meil 9. kuune väike õde ka juba Tõrvandi lasteaia järjekorras. Suure tõenäosusega tuleb talle hoid leida, kui ta pooleteise aastaseks saab. Nii et loodetavasti oleme varsti tagasi Teie juures.
/Aurora ema/
–
Meil oli teiega väga tore ja nii palju ilusaid mälestusi tervele perele.
Romet jääb kasvatajaid kindlasti väga igatsema, aga uued eluetapid ootavad ees ja palju uut avastamist!
Kullakallitel on väga eriline kohta meie lapse südames!
Aitäh teile!
/Rometi ema/
–
Kahe aasta jooksul jäi meile hoiust tõesti palju rõõmsaid mälestusi. Brigitta käis seal hea meelega, sest tal olid väga toredad ja igati toetavad õpetajad. Kiidame tädi Helikat ja tädi Kertut, kes jaksasid Brigitta igal hommikul sülle võtta ja tegid kõik tema päevad hoius rõõmsaks. Aitäh Teile!
/Brigitta ema/
–
Ron Martenil olid väga toredad kaks aastat Võilille rühmas ning esimesed õpetajad said väga kalliks
Aitäh nende esimeste aastate eest!
/Ron Marteni ema/
–
Tahtsin tänada kogu personali, meie esimene kogemus hoiuga oli super ! Loodan,et vaatamata vähesele käimisele, sai Benjamin kaasa siit julguse suuremasse kollektiivi minna. Samuti loodan, et tema tulevased kasvatajad on sama südamlikud, hoolivad ja armsad, kui seda on Kristin ja Siret.
/Benjamini ema/
–
Aitäh meeldiva koostöö eest ja väga kurb on edasi liikuda. Olen väga tänulik, et minu laps sai teie hoius alustada ja kiidan väga ka Kertut ja Helikat, kes teevad enda tööd suurepäraselt!
/Matilda ema/
–
Tahaksime anda edasi oma kiidusõnad Teie hoiu kohta! Meid võeti soojalt ja lõbusalt vastu, hoidjad olid armsad ja naerusuised. Kiidame kõiki – nii Sinillli kui Võililli!
Aitäh Teile kõigile! Tunneme, et meie Alfredil saab seal vahva olema!
/Alfredi ema/
–
Soovin tänada teid ja kõiki Käbi rühma õpetajaid, kus Doora kevadel käis. Jäime teie juures kõigega väga-väga rahule ning meil ei jätku sõnu, kui tore ja hea kõik teie juures oli.
Soovitame alati teid ka teistele!
/Doora ema/
–
Minu plika käis ka Kullakallis aasta aega, alates 2-aastaseks saamisest. Laps harjus ruttu, oli õnnelik, ka nädalavahetusteti taheti hirmsasti lastehoidu minna. Endal oli ka tööl hea ja muretu olla, kuna teadsime, et lapse eest kantakse väga hästi hoolt. Plika õppis lastehoius korralikult rääkima, lastelaule armastama, meisterdama, sai palju sõpru, kellest siiani räägitakse:) Ja kasvatajate nimed on meil samuti siiani igapäeva kõnepruugis:) Nüüd käime juba uues lasteaias, laps on harjunud, aga endal ikka väike Kullakalli-igatsus peal, hästi kodune ja sõbralik oli seal kõik. Eks neid pisaraid sai ikka ka valatud, kui viimased päevad Kullakallis käisime… Ma tänan siiralt kogu Kullakalli kollektiivi, kogu meie pere igatseb teie järele ja soovib teile ka edaspidiseks toredaid lapsi, palju naeru ja mängu! Soovitan soojalt kõigile!
/Isabelle ema/
–
Minu poeg käis Kullakalli lastehoius alates 1 a ja 9 kuu vanuselt aasta otsa. Hoid meeldis nii lapsele kui mulle väga oma ülitoredate hoidjate ja mõnusate rühmarõõmude ja -aia tõttu. Iga laps sai seal talle vajalikku tähelepanu ja õhkkond oli soe. Enne munitsipaallasteade minekut oli Kullakalli hoid kindlasti parim valik!
/Martini ema/
–
Kullakalli lastehoid on siiani meie mõtetes. Meie laps käis seal umbes aasta ning koges ääretult meeldivat õhkkonda. Tähelepanu, mis lastele osutati, oli märkimisväärne. Kasvatajad olid ääretult meeldivad ning kordagi ei tekkinud lapsest eemal olles muremõtteid nn: kui lapsel olid rasked hommikud või vahetusriided olid ununenud kaasa panna. Kõike märgati ning tegutseti kohe. Meie laps sai väga hea alguse ning see aasta, mis sai Kullakallis veedetud, tundus ka lapse arengu seisukohast väga edukas. Polnud tegevust, mis lapsele ei meeldinud ning seda suuresti tänu oskuslikule kaasamisele. Suur tänu Kairitile, kes on sellise keskkonna pisipõnnidele loonud!
/Siméoni ema/
–
Minu tüdruk käis pea aasta aega enne lasteaiakoha saamist Kullakalli lastehoius. See oli parim otsus minu lapsele. Rühm oli väike, ruumid kodused, hoidjad supertoredad ning sarnaselt lasteaiale tegeleti laste arendamise (musikaalne, sportlik, kunstiline) ja õpetamisega igapäevaselt. Parim ettevalmistus enne suure lasteaia kollektiiviga liitumist. Suhtlemine Kullakalli hoius oli väga personaalne ning kodune. Alati olid ette valmistatud südantsoojendavad tähtpäeva üritused, kus meie väikesed silmaterad rõõmuga esinesid. Tagant järgi võin öelda, et lasteaiakoha puudumine oligi tegelikult hea, kuna ei kujutaks praegu ettegi, kuidas mu tüdruk oleks läinud 24 lapsega rühma. Siiani (nüüd siis juba aasta hiljem) on lapsel kõik kasvatajad meeles, eriti aga tädi Kairit, kelle auto tuntakse ka liikluses silmapilkselt ära!
/Heleene ema/
–
Minu laps käis Kullakallis aasta. Laps harjus kiiresti tänu äärmiselt toredatele kasvatajatele- pole ammu nii vahvaid tädisid näinud-alati näod naerul, kui oli mure, oldi südamega asja juures. Lisaks käis kohal väga tore muusikaõpetaja. Kiidan ja soovitan!
/Berti ema/
–
Minu laps käis Kullakalli lastehoius aasta. Oli just 2-aastaseks saanud ja kartsin, kuidas ta kollektiivis harjub. Aga kõik läks väga ladusalt. Lastehoiu juures meeldis kõik, alates ülivahvatest kasvatajatest, ruumidest, päevakavast ja suurest aiast. Eriti tahaks kiita just kasvatajaid: suhtumine lastesse oli väga isiklik, alati sai infot, kaua laps magas, kuidas sõi ja mis tujus oli. Kasvatajate sõbralikkus ja alati naeratavad, soojad näod – need on kulla hinnaga. Lastega tegeleti palju, olid hommikuringid, laulutunnid, peod, meisterdamised. Saime oma esimesest lasteaiast väga sooja ja positiivse kogemuse.
/Joonase ema/
–
Käisime hoius kohe avamisest kuskil 1,3 aaastat. Meeldis asukoht, kinnine privaatne aed, hubased ruumid. Õpetajad olid väga sõbralikud ja leidsid küllalltki aega iga lapse jaoks. Pisiprobleeme sai kiiresti lahendatud. Lapsed õppisid kõike: laulma, joonistama, meisterdama, õues mängides oli väga palju rõõmu! Probleemide tekkimise korral õpetajad käitusid väga professionaalselt: nad ei ignoreerinud probleemi, vaid tegid endast kõik võimaliku, et leida lahendus. Leian, et selline lähenemine on väga oluline, sest sellises vanuses kujuneb lastel hoiak lasteaia, aga ka teiste laste suhtes. Just edukas probleemi lahendamine aitab pisikodanikel paremini hakkama saama ka teises lastekollektiivis. Lisaks sellele arvestati hoius iga lapse vajadustega, nt kui laps vajas rohkem lähedust, siis seda ka pakuti.
/Katarina ema/
–
Kullakalli lastehoid on väga tore ja lapsesõbralik, armsad ruumid, tore kodune õueala kiikede, liivakasti ja õunapuudega – nagu vanaema juures
On tunda, et kasvatajatele meeldib lastega tegeleda, jõuavad jälgida, lohutada, üks-ühele suhelda. Lapsele väga meeldis ja minul oli hea kindel tunne.
/Hele-Mari ema/
–
Jäin Kullakalli lastehoiuga väga rahule – kõik on väga tip-top, hoidjad väga sõbralikud, toredad ja jõuavad lastega palju tegeleda. Meeldis see, et lapsed saavad palju õues olla ja ka toas tehakse ühistegevusi – hommikuring, joonistamised-värvimised-meisterdamised.
/Lily ema/

